Sosyalping Teknoloji Haberleri

Dünya Teknoloji Arşivi

Bu özellikler AirPods’ta yok! 650 TL’lik kablosuz kulaklık 165 TL’ye satılıyor!

Artık kablolu kulaklık devri kapandı diyebiliriz. Genel olarak kullanıcılar kulaklıklar tarafında kablosuz yapıda olanları tercih ediyorlar. Bu durumun temel nedenlerinden bir tanesi de bu kulaklıkların uygun fiyatlara satılıyor olması.

Hali hazırda iyi bir kablosuz kulaklık almak istediğinizde 500 TL ve üzeri fiyatları gözden çıkarmanız gerekebilir. Lakin zaman zaman bazı e-ticaret sitelerinde muazzam fırsatlarla karşılaşabiliyoruz. Özellikle stok sonu ürünleri hayli uygun fiyatlardan satın almamız mümkün oluyor.

650 TL’lik kablosuz kulaklık 165 TL’ye satılıyor! Bu tasarım AirPods’ta yok!

Çin’in popüler markalarından biri olan Torima’nın E10 kulaklığında muazzam bir indirim söz konusu. Üstelik bu kulaklık, pek çok ekstra özelliği de bünyesinde barındırıyor. Normalde kulaklık kutusunu normal bir şekilde kullanmaya alışığız. Lakin bu kulaklığın kutusunu powerbank olarak da kullanabiliyorsunuz. Bu gerçekten muazzam bir özellik.

Bunun yanı sıra kulaklıkta RGB aydınlatmanın bulunduğunu da hatırlatalım. Bu da kulaklığın albenisini arttırıyor. Bu özelliklere ek olarak kutu içerisinde hangi kulaklığın ne kadar şarjının kaldığını gösteren bir OLED ekran da mevcut.

Düşük gecikme standartı, dokunmatik kontrol özelliği ve yazılım odaklı gürültü engelleme özelliği ile Torima E10’u 165 TL’lik fiyatıyla kaçırmamanızı tavsiye ederiz.