sv

Algoritma, 31 Mart 2023 için Solana fiyatını tahmin etti!

07 Mart 2023 10:15

Kripto para piyasası 1 trilyon dolarlık psikolojik eşiğin üzerinde kalma mücadelesini sürdürürken, Solana ( SOL ) da acıyı hissediyor ve kripto topluluğu üçüncü ayın sonunda fiyatının nerede olabileceğine dair bir fikir edinmeye çalışıyor.

Algoritma, 31 Mart 2023 için Solana fiyatını tahmin etti!

Bunu göz önünde bulunduran Finbold, kripto izleme platformu PricePredictions’daki makine öğrenimi algoritmalarına danıştı ve 7 Mart’ta erişilen en son bilgilere göre Solana’nın fiyatını 31 Mart 2023’e kadar 19,20 $ olarak belirlediler.

Göreceli güç endeksi ( RSI ), hareketli ortalamalar ( MA ), hareketli ortalama yakınsama ıraksama ( MACD ), Bollinger Bantları ( BB ) ve diğerleri gibi göstergelere dayanan tahminler doğru çıkarsa, %5,98’lik bir düşüş anlamına gelecekler. SOL’un baskı zamanındaki fiyatıyla karşılaştırıldığında.

Algoritma, 31 Mart 2023 için Solana fiyatını tahmin etti! - Resim : 1

Solana 30 günlük fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Özellikle, kötümser duygu, Solana ağındaki devam eden kesintilerle bağlantılı olabilir. Bununla birlikte, CoinShares’in 6 Mart’ta bildirdiği gibi, kripto para birimi, Solana odaklı yatırım ürünlerinden gelen giriş hacminin 340.000 $’ı bulması nedeniyle kripto tüccarlarının ve yatırımcıların ilgisini önceki hafta boyunca korudu.

Solana fiyat hareketi

Mevcut durumda, Solana şu anda 20,42 $’dan el değiştiriyor ve verilerin gösterdiği gibi, önceki hafta %10 ve geçen ay boyunca %16,13 düşmesine ek olarak gün içinde %1,46 düşüş gösteriyor.

Algoritma, 31 Mart 2023 için Solana fiyatını tahmin etti! - Resim : 2

Solana 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Bununla birlikte, 7 Mart tarihli grafiklere göre, piyasa değerine göre 11. en büyük dijital varlık, kripto sektörüne yılın dönüşüyle ​​​​gelen yenilenen güvenden yararlandığı için 1 Ocak’tan bu yana %100’ün üzerinde arttı.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Algoritma, 31 Mart 2023 için Solana fiyatını tahmin etti!