sv

FIFA 23 için dev güncelleme! Kadro genişliyor!

08 Mart 2023 17:30

NWSL’nin 12 takımı ve kadrolarında oynayan tüm kadın sporcular, bu yıl daha sonra EA Sports FC olarak yeniden markalaşacağı zaman da dahil olmak üzere, serinin ileriye dönük bir parçası olacak.

FIFA 23, İngiltere ve Fransa’da Kadınlar Süper Ligi ve 1. Lig’den 24 takımın tamamıyla birlikte yayınlandı. Oyun aynı zamanda EA’nın kapakta ilk kez bir kadın oyuncuya yer vermesine de damgasını vurdu ve Ulitmate Edition’da Chelsea’den Sam Kerr yer aldı. Sonuç olarak, seri, EA’nın profesyonel kadın oyuncuları ilk kez eklediği FIFA 16’dan bu yana çok yol kat etti.

15 Mart’ta 12 NWSL takımının tamamı FIFA 23’ün Başlangıç oyun modlarında oynamaya hazır olacak. Ayrıca oyunun Turnuva Modunda, Çevrimiçi Sezonlarda ve Dostluk Maçlarında da mevcut olacaklar.

FIFA 23 için dev güncelleme! Kadro genişliyor!

Her iki takım da NWSL’den ise EA, oyuncuların “gerçek” bir maç yayını deneyimi göreceğini söylüyor. Ayrıca şirket, Santra ve Turnuva oyun modlarında UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi’nde (UWCL) oynama seçeneğini ekliyor. Ayrıca UWCL deneyimini tamamlamak için Juventus ve Real Madrid dahil olmak üzere dört yeni Avrupa kulübü ekliyor.

NWSL Komiseri Jessica Berman, “NWSL’yi evi olarak gören sporcular dünyanın en iyilerinden bazıları ve bu eşsiz oyun deneyimi aracılığıyla yeteneklerini daha fazla sergileme fırsatı bulduğumuz için heyecanlıyız” dedi. Taraftarların oynamaya başlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz ve 25 Mart’ta 11. sezonumuza başladığımızda oyuncular ve lig için bu kutlamaya devam etmeyi dört gözle bekliyoruz.”

FIFA 23, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC’de mevcut.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

FIFA 23 için dev güncelleme! Kadro genişliyor!