Zaman zaman, sitedeki bazı hizmetlere ulaşmak ya da bu hizmetlerden yararlanmak için kendinizle ilgili kişisel bilgileri göndermeniz istenebilir. (İsim, email adresi vs.)

Bilgilendirme mesajları, uyarı mesajları, mesaj tahtaları ve Sosyalping.com üyeliği bu hizmetlerden bir kaçı.

Bırakılan boşluklara bilgilerinizi işleyerek, Sosyalping.com ve hizmet sağlayıcılarının talep ettiğiniz hizmetleri sunmasına imkan sağlıyorsunuz.

Hizmetlerimiz, istediğiniz bilgilere ulaşmanızı sağlamaya yöneliktir. Sosyalping.com halihazırdaki mevzuat uyarınca hareket edecek ve internette geçerli olan en iyi uygulamaları sunmaya çalışacaktır.

 

Kişisel bilgilerin kullanımı ve saklanması

Sosyalping.com kişisel bilgilerinizi ilettiğinizde bu verileri nasıl kullanabileceğimiz konusunda size karşı bazı yasal yükümlülükler altına giriyoruz.

Bu bilgileri adil biçimde derlememiz, yani bu bilgileri nasıl kullanacağımızı açıklamamız ve size bu bilgiyi başkalarına sunmak gibi bir düşüncemiz olup olmadığını bildirmemiz gerekmektedir.

Genellikle, Sosyalping.com’a verdiğiniz bilgiler sadece Sosyalping.com ve servis sağlayıcıları tarafından kullanılır. Yasal bir nedenle bu bilgiyi açıklamamıza izin verilmedikçe ya da buna mecbur kalmadıkça, önceden rızanız alınmadan bilgilerinizin Sosyalping.com dışına aktarılması asla söz konusu değildir.

Ancak Sosyalping.com sitesine taciz niteliğinde ya da uygunsuz içeriği olan mesajlar göndermeniz ve Sosyalping.com’un bunu ciddi ve tekrarlanan bir davranış olarak kabul etmesi halinde Sosyalping.com bu davranışı önlemek üzere elindeki bilgileri kullanabilir.

Bu amaçla işvereniniz, okulunuz ya da e-mail servis sağlayıcınız gibi ilgili üçüncü taraflara içerik ve davranışlarınız hakkında bilgi verilebilir.

Eğer yaşınız 16 veya altındaysa, Sosyalping.com web sitesine bilgilerinizi iletmeden önce lütfen ebeveynlerinizden önceden izin alın.