sv

Henry Cavill, Netflix dizisi The Witcher’ı bırakacağı duyuruldu!

29 Ekim 2022 22:35

Merakla takip edilen The Witcher dizisinin bugün 4. sezon onayı geldi. Ancak bu onay Henry Cavill özelinde üzdü.

Sadece Türkiye’de değil genel olarak çok beğenilen The Witcher dizisinin şimdiye kadar iki sezonu çıktı. Şu an üçüncü sezon çalışmaları süren dizi, dördüncü sezonu da kesin olarak görecek. Ancak dizinin dördüncü sezonunda Henry Cavill, Geralt of Rivia rolünü ünlü oyuncu Liam Hemsworth‘e devredecek. Bu kararın arkasında tam olarak ne olduğu bilinmiyor ancak gerçekten beklenmedik bir adım atılıyor. Liam Hemsworth, fiziksel olarak Geralt of Rivia rolü için fazlasıyla uygun bir isim ancak yine de dizinin sıkı takipçileri bu değişiklikten pek fazla hoşlanacak gibi görünmüyor.

The Witcher 2. Sezon hakkında firma en son şunları aktarmıştı: “Yennefer’ın Sodden Savaşı’nda hayatını kaybettiğine ikna olan Rivyalı Geralt, Prenses Cirilla’yı bildiği en güvenli yer olan çocukluk evi Kaer Morhen’e getirir. Kıta’daki krallar, elfler, insanlar ve iblisler buranın duvarlarının dışında üstünlük mücadelesi verirken, Geralt’ın genç prensesi koruması gereken çok daha tehlikeli bir şey söz konusudur, çünkü Prenses Cirilla, içinde gizemli bir güç barındırmaktadır.

Genel olarak The Witcher hakkında ise şunlar aktarılıyor: “Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan The Witcher destansı bir ailenin epik öyküsünü konu alıyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştırır. Üçlü, artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenmelidir.”

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Henry Cavill, Netflix dizisi The Witcher’ı bırakacağı duyuruldu!