sv

Samsung’dan kredi kartı hizmeti!

26 Eylül 2022 23:20

Samsung Hindistan, Axis Bank ile ortaklaşa bir kredi kartı duyurdu. Güney Koreli teknoloji devi kredi kartı hizmetinde birbirinden güzel özellikler de sunaca.

Şirket, satın alımlarda %10 geri ödemenin yanı sıra finans kuruluşuna yönelik ödül puanları, havalimanı dinlenme salonu erişimi ve %1 yakıt ek ücreti muafiyeti gibi diğer avantajlar sunuyor .Hizmet iki katmana ayrılmış durumda. Anlaşma tüm Samsung ürünleri, akıllı telefonlar ve akıllı giyilebilir cihazlar, dizüstü bilgisayarlar, TV setleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, mikrodalga fırınlar ve diğer cihazları içeriyor.

Samsung, kendi kredi kartı hizmetini başlattı!

Samsung, kendi kredi kartı hizmetini başlattı! - Resim : 1

Samsung alışverişlerinde minimum işlem tutarı ve limit olmayacak. Geri ödeme kredisinin kullanıcının profilinde görünmesi 60 güne kadar sürecek ve yalnızca seçilen kanallarda çalışacak. Axis Bank CEO’su, yeni ürünün İlk 10 şehrin ötesine geçmeyi ve 2. ve 3. kademe şehirlerde penetrasyona ulaşmayı hedeflediğini açıkladı. Bir Visa yöneticisi, 4 Hintliden 3’ünün en az bir elektronik cihaz satın aldığını ve yılda yaklaşık 40.000 INR harcadığını açıkladı. Bu sebeple kredi kartı çalışmalarını bir süredir planlayan şirket şimdi bu hedef için aktif adımlar atmaya başladı. Samsung Axis Kredi Kartı başvuruları yakında Samsung Hindistan’ın web sitesindeki özel sayfada açılacak.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Samsung’dan kredi kartı hizmeti!