sv

Shiba Inu’dan üzücü haber!

01 Ekim 2022 11:30

Popüler meme coinlerden birisi olan Shiba Inu, topluluk tarafından en çok desteklenen projelerden biri. Bu desteği de arkasına alıp aktif olarak ürün tanıtımı yapan proje, yakın zamanda GameFi‘a da girdiğini belirtmiş ve Shiba Eternity ile mobilden ilerlemeye karar vermişti. 1 Ekim’de oyunu kullanıcıları ile buluşturmayı planlayan proje, Twitter üzerinden erteleme haberini duyurdu.

NFT’ler desteklenecek

Meme token’lardan biri olan Shiba Inu (SHIB) oldukça büyük bir topluluk kitlesine sahip. Doğal olarak projenin tanıttığı ürünler de dikkatli bir şekilde takip ediliyor. Yakın zamanda kendi köprüsünü, ağını ve ürünlerini duyuran projenin bir odağı da mobil oyun oldu. Shiba Eternity adındaki mobil tabanlı bu oyun, NFT’ler ile de desteklenecek.

6 Ekim’e ertelendi

Oyunun detaylarına henüz yer verilmedi, ancak yapılan duyuruda göre oyun hakkında detaylar 1 Ekim’de takipçiler ile paylaşılacak. Oyunun indirilmeye açılması ise 6 Ekim’de gerçekleştirilecek. Hem App Store hem de Play Store’da yayınlanacak olan oyun, CCG (kart oyunu) kategorisinde yer alıyor.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Shiba Inu’dan üzücü haber!