sv

Uygun fiyatlı iPhone hayal değil: Yakında Geliyor!

07 Mart 2023 09:45

iPhone SE modellerinin ülkemizde de ilgi gören akıllı telefonlar arasında yer aldığını biliyoruz. Özellikle ülkemizde dolar kuru yükseldiği ve vergiler arttığı için, kullanıcılarda oluşan uygun fiyatlı iPhone alma isteğine SE serisi koşuyor. 2016 yılından bu yana iki yılda bir tanıtılan iPhone SE modelleri, her ne kadar küçük ekran ve tek kamera gibi özellikler ile gelse de işlemci performansı tarafında kullanıcıların beklentilerini sonuna kadar karşılıyor.

Bu yıla kadar tanıtılan 3 iPhone SE modelinde de kullanıcıların eksik bulduğu önemli özellikler yer alıyordu. Bunlar; ekran panelinin beklentileri karşılamaması, zayıf batarya ve küçük ekran. Fakat önümüzdeki yıl tanıtılması beklenen iPhone SE 4 modeli hakkında ortaya çıkan detaylara göre, serinin önceki modellerinde hayranların pek de hoşuna gitmeyen sorunlar, Apple tarafına çözülecek.

Uygun fiyatlı iPhone hayal değil: Yakında Geliyor!

İlk çıkan sızıntılara göre 2024 yılında tanıtılması beklenen iPhone SE modeli, çok daha büyük bir ekran ile gelecek. Ayrıca güncel işlemciyi yakalamaya devam etmesi bekleniyor. Ekran tarafında ise IPS LCD panelden OLED teknolojisine geçecek olan iPhone SE 4, Type-C girişi sayesinde de günceli yakalayacak.

Bununla beraber yeni modelin pil tarafında da serinin önceki modellerinden daha güçlü olması bekleniyor. Fiyat tarafında ise seviyesini koruyacağı düşünülüyor. Önümüzde günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Uygun fiyatlı iPhone hayal değil: Yakında Geliyor!